Vampire Knight

Charley Elodie Le Blanc

1. prosince 2012 v 21:00 | Yuri
Mladá hraběnka, která jako obyčejné dítě vyrůstala v obyčejné rodině. Ale jednoho večera její rodinu napadli upíří a rodinu vyvraždili, jediná dívenka přežila. Sedávala v domě a stále hleděla do prázdna. Nakonec jí našla žena s mužem a vzala jí k sobě domů, pozdějí se dívka dozvěděla že se jí ujali čistokrevní upíří. Manželé Le Blanc pojmenovali holčičcku Charley Elodie.
Jedné sněhové noci, se Charley dostala ven a velice silně se nachladila, manželům se děvčete na smrtelné posteli zželelo a oba dvy jí po sobě pokousali a dali jí svojí krev.
Dívka té noci zemřela a ráno se probudila jako upírka, díky míšené krvi obou čistokrevných upírů, získala stejné schopnosti jako každý jiný čistokrevný a začala již normálně žít jako hraběcí čistokrevná upíří dcera.
Manželé Le Blanc nakonec poslali Charley na akademii cross, po úpněnlivém prošení se Charley dostala do deníí třídy a při souhlasu ředitěle se jako třetí zástupce setkala s Yuuki a Zerem, své tajemství jim ale nezdělila.
Charley si nijak zvlášť neoblíbila upíry z noční třídy a cití k nim jistou zášť a opovržení.
Bohužel při šarvátce na upířím banketu se její totožnost prokázala a měla být poslána do noční třídy, ale Charley se jako jedna z mála vzepřela Kanamenu a odmítala ho uznat jako někoho povíšeného a noční třídu odmítala navšťevovat.
Jediné co jí kdy trápilo byla nenávist, kterou k ní Zero cítil po jejím odhalení, Charley se snažila získat si Yuukiinu a Zerovu důvěru. Yuuki jí nakonec přijala ze vším všudy a nakonec se jí podažilo přesvědčit i Zera tak, aby jí nenenáviděl tolik jako ostatní upíry.

 
 

Reklama