Kuroshitsuji

Lizie Elric de Themp

16. května 2013 v 18:06 | Yuri
Rodina de Themp, byla odjakživa velice vážená šlechtická rodina a byla považována za vrcholek společnosti, kterého chtěl dosáhnout snad každý.
Rodina obchodníků, právníků, doktorů, ekonomů atd. nenašli by jste člena který by neměl ve společnosti nějaké vysoké postavení.
Matka Lizie byla urozená slečna Elricia Lizia de Themp milovala hudbu, umění velice ráda navštěvovala muzea, divadla a byla společensky velice oblíbená, hlavně u mužů.
Bohužel nesplňovala podmínky svého otce a ten na ní začal vyvíjet nátlak, Elricia se nakonec psychicky zhroutila a uzavřela pakt s démonem který se jí plně zavázal, od té doby již Elricia začala splňovat choutky svého otce a dostala se ze své situace, ale při jejím neštěstí se do svého démoního sluhy zamilovala, protože jí on lásku neopětoval poručila mu aby s ní strávil aspoň jednu noc a to se jim stalo osudným. Elricia počala dítě.
O osm měsíce pouději se Elricii narodila dcerka, bohužel se narodila jako démon. Elricia si přeci jen holčičku zamilovala a pojmenovala Lizie Elric,ale moc času s ní nestrávila, nakonec démon pohltil její duši a ona zemřela. Démon se však přes všechno do své paní zamiloval a po její smrti dlouho truchlil, když chtěl odejít zastavilo ho pomyšlení na jeho malou dceru, kterou když opustí, zůstane sama a nakonec nešťastně zemře.
Proto neodešel a uzavřel smlouvu se svou démoní dcerou u které věděl, že od ní už nikdy nebude moci odstoupit.
Lizie rostla do plné krásy a byla vychovávána svým otcem, všichni blízcí příbuzní pomalu umírali a Lizie se těšila plnému životu, až do let kdy přestala stárnout a začínali se jí přičítat pouze démoni léta.
Během života jí otec nic nezatajoval ani o smrti její matky ani o její démoní krvi, Lizie byla však po svém otci, cítila nenávist k lidem a vždy se držela stranou, ale své postavení ve společnosti plně využívala.
Později se setkala se Cielem a Aloisem. Nejprve jí byly úplně ukradení, ale po zjištění jejich smluv se o ně začala plně zajímat, jeden čas se převlékala i za chlapce Elrica de Themp, jen aby s nimi mohla trávit čas a pozorovat jejich nenávist k sobě, náležitě si užívala jejich šarvátky a sem tam jim k nim i dopomohla.
Po smrti Alfonse se odebrala do ústraní, ale stále pozorovala Cielovo počínání. Když se dozvěděla o Alfonsově duši v Cielovi snažila se Cielovi nějakým způsobem napomoci a vymýšlela nejrůznější plány, aby se k němu mohl Sebastian dostat.
Když se Ciel stal démonem, Lizie se stáhla, ale stále si ho držela na očích a se svým otcem je nenápadně následuje.

 
 

Reklama