K project

Nama-chan po ránu

18. prosince 2012 v 17:28 | Yuri
Namaiki v pižamu po ránu xDDDDD

Namaiki and Ayuu

18. prosince 2012 v 17:27 | Yuri
Tak sem dělala collba s Anne onee-chan, která vlastní postavu Ayuu Mikoto :D Text je můj a samozřejmě i Namaiki Ayuu dělala onee-chan :D

Namaiki....

1. prosince 2012 v 21:47 | Yuri
Namaiki po koupeli, zde vidíte symbol Homury.

Namaiki and Misaki Yata

1. prosince 2012 v 21:46 | Yuri
Já vim moc se mi to nepovedlo lee jen to vidm tak NYAAAAAAAA ♥.♥

Nama-chan

1. prosince 2012 v 21:44 | Yuri
Nama v plné kráse......a její skate.

Namaiki Sozoshi

1. prosince 2012 v 20:22 | Yuri
Devatenáctiletá mladá dívka, která byla Mikotem pověřena chránit jeho mladší sestru (ee to, to je RPCčko mojí kamarádky Ayuu Mikoto........) Namaiki Sozoshi je sirotek, který se narodil v bohaté rodně, ale k jejímu nevlkému štěstí se do jejich domu vloupali zloději. Matka Namaiki ještě stačila schovat, ale nezajistila to aby Nama neviděla jejich krutou vraždu. Matka byla ubodána k smrit a otci prostřelili hlavu. Namaiki se z tohoto šoku doslova nevzpamatovala. Byla dána do dětského psychyatrického ústavu ze kterého ve 13 letech utekla a začala si žít svůj život. Kruté městské podmínky jí naučili co je to život a jak se má správně bránit, tehdy se setkala s Mikotem, který í ubytoval a staral se o ní, v jejích 15 letech jí představil Ayuu a přijmul jí mezi Homury, ale tak aby o ní nevěděli. Namaiki má za úkol se starat o Ayuu a bránit jí v případném ohrožení. Mikoto se pozdějí rozohodne obě představit a Namaiki oficiálně přijmout mezi Homury. Namaiki nosí na zádech znak Homuru, ale má přes něj černé tryko, aby nebyl zank vidět a stejně jako ostatní z klanu má dar rudého ohně.
Namaiki jezdí na skatu a díky tomu a vzájmené rivalitě se sblíží s Yatou-chan (nyuuuu Yata-chaaan ♥.♥) Namaiki má ráda lízátka a vylehávání v posteli, je docela dobrá pokud se jedná o boj a když jde o Ayuu nemá s nikým slitování ani se samotnými členy klanu včetně Mikota, který jí take nějaký čas cvičil.
 
 

Reklama