Inu x Boku SS

Chinatsu M.

5. srpna 2012 v 20:25 | Yuri
Info.....úúúpa dole ;)

Moriyami Chinatsu

5. srpna 2012 v 20:24 | Yuri
Chinatsu po přeměně..........

Chinatsu Moriyami

5. srpna 2012 v 20:23 | Yuri
Chinatsu Moriyami moje RPC do Inu x Boku SS.........................................Chinastu se stejně jako Ririchiyo přestěhovala do Maison de Ajakaš (dům démonů). Rodina Moriyami je velice bohatá. Chinatsu je velice dobře vychovaná, nevzdává se a vý co chce.
Chinatsu velice ráda nasazuje svojí masku naprostého nezájmu o okolní svět, zesměšnování druhých, jen proto aby jí ostatní opravdu neprokoukli, neprokoukli to že ve skutečnosti je Chinatsu sama.
Jako malá neměla žáné přátele, nechodila do školy a vůbec se nepodívala za zdi jejího domu, protože byla jedna z potomků démonů, dbalo se na její pečlivou výchovu. Chinatsu si myslí že se díky této výchově nemůže už nikdy zamilovat ani najít žádné skutečné přátele.
Po příchodů do domu si začíná uvědomovat přítomnost lidí, kteří na tom ve svém životě byli skoro stejně jako ona, setkává se s Ririchiyo a Sushim, kteří jako první poznají pravou Chinatsu bez masky, i když jim to Chinatsu odmítá přiznat.
Chinatsu nosí na pravem oku pásku aby zakrila rudý pentagram, který stejně jako špičaté zuby z její přeměny nemizí a zůstává stálí. Po přeměně se Chinatsu rozáří obě oči, a na hlavě se jí oběví rudé růžky a poté i černý ocas.
Podlé dávné a prastaré historie měla být rodina započatá lidskou dívkou a krví samotného Satana. Toto tajemství je velice staré a rodinou pečlivě střežené, aby se o tom nedoslechli ostatní rodiny.
Chinatsu se snaží bránit toto tajemství a i po své přeměně neprozradí ostatním členům domu i za neustálého prošení čí je praví potomek.
Chinatsu miluje sladké a hlavně ovocná lízátka :D

 
 

Reklama