Dr.House

Gregoria Grace House (Seasber)

8. července 2013 v 16:09 | Yuri
Popis: Grace je dcera velice úspěšného podnikatele a velice žádané právničky, kteří ale velice cestují. Proto je Grace převezena do New Yorku, kde se má jakožto neteř Gregori House, dostat do jeho péče. House nejdříve odmítá, ale pak mu nic jiného nezbyde a Grace se dostává do jeho péče, ale pod podmínkou že nebude využíváno její přijmení Seasber, aby nebyla obtěžována. Po delší době si Gregori svou neteř velice oblíbí pro její charakter podobající se jemu a začne jí sám učit. Grace je vždy v práci se svým strýcem, v nemocnici je oblíbená, do školy nechodí takže v nemocnici praktycky žije. Jejími jedinými přáteli jsou doktoři sestry, nemocniční personál a pacienti, ven chodi nerada.
Grace je usměvavá, velice všímavá, ráda se učí novým věcem, s nepřáteli nemocnice nemá slitování a dost často je atakuje svými vtípky.
Na nose a na tváři nosí vždy náplasti, schovává jimi jizvy, které si jako malá udělala, nejradši má ty barvené a velice často si je vymněnuje.
Nejzajímavější na její postavě je to že zdědila barvu očí a nějaký charakter po svém strýci, což nemůže nikdo vysvětlit. 
 

Reklama