GH(AM) - Part 2

10. července 2015 v 19:14 | Yuri-chan
Tak po 100 letech a 1 dni je tu další část Ghost Hunters :D Doufám že si čtení užijte ^^ tak jako já jeho psaní...tehee^^ *le miliony chyb* (le poznámka od Anne-chan: po tom co si to onee-chan přečetla jich tam zanechala ještě 40... *nechápe* nah)


Pro Kamaru to byla noc jako každá jiná. Ležela si zachumlaná v dece, s obličejem zarytým do polštáře a vychutnávala si svoje sladké sny o pochodujících balíčkách čipsů, vesele poskakujících jablkách a broskvích. Nic neočekávaného pro člověka, který tak miloval jídlo.
Ale dnes, jakoby se věci dali do pohybu a vše se začalo měnit. Sen, ve kterém si Kamaru pobíhala po zelených loučkách a naháněla marshmallow v podobě malých narůžovělých tučňáků, kteří zběsile utíkali před Kamařiným natěšeným obličejem, najednou vše ztmavlo a kolem Kamaru se rozprostřela neproniknutelná hustá tma. Nikde nic, žádné hlasy, tváře ani předměty. Kamaru se zběsile kolem sebe rozhlížela, až najednou spatřila bílé světlo, co lehce poskakovalo, vydala se opatrně tímto směrem. Čím blíže se přibližovala, tím víc bílé světlo dostávalo specifičtější tvar. Kamaru se zastavila a zahleděla se na malou bílou kitsune, která když jí spatřila, zastavila a posadila se čelem k ní. Měla hustou nadýchanou bílou srst, bez jediné vady. Kolem krku měla červený šátek a na něm uvázanou zlatou rolničku. Tři dlouhé huňaté ocasy byly smotané kolem nohou. Kitsune lehce natočila hlavu a pohlédla na Kamaru svýma velkýma modrýma očima, které v té tmě tak nádherně zářily.
Bylo ticho, kitsune stále zírala na překvapenou Kamaru, které se očividně toto snění přestávalo čím dál míň líbit, ale najednou se kitsune postavila a otočila se, popošla pár kroku, zastavila se a pohlédla na Kamaru, ta jen nechápavě zvedla obočí, načež jí došlo, že asi chce, aby šla za ní. Opatrně se vydala za kitsune, která osvětlovala malý kruh kolem nich. Náhle se tma rozplynula a Kamaru společně s kitsune stáli v ulici, kterou Kamaru velice dobře znala, neboť byla nedaleko kanceláře. Byl večer a měsíc byl zakryt šedými mraky. Kamaru se rozhlédla, aby našla kitsune, spatřila jí zabíhat do postraní uličky, kterou neměla tak ráda. Večer byla velice tmavá a strašidelná, ale rozum jí říkal že Kitsune jí chce něco důležitého ukázat. Zhluboka se nadechla, posbírala všechnu kuráž co má a vběhla do uličky, ale když tak učinila, najednou se objevila na střeše domu. Zmateně se rozhlédla kolem sebe, když spatřila známa okna. Střecha byla ve výšce oken od jejich kanceláře, nechápala co to má všechno znamenat. Ohlédla se a spatřila kitsune jak sedí na opačném konci střechy, otočená zády ke Kamaru. Kamaru k ní přišla a zahleděla se stejným směrem. Na protější střeše stály dvě osoby, tedy spíš jedna stála, druhá seděla na okraji střechy a pohupovala se doprava a doleva. Kamaru jim ale neviděla do tváří, zdálo se, že to jsou dívky, ale nevěděla, jak vypadají. Podívala se na kitsune, která je obezřetně sledovala, najednou uslyšela povědomí smích, když se podívala zpátky, dívky tam nebyly.
Kitsune se otočila na Kamaru a lehce otevřela tlamičku, najednou se v ní objevil modrý plamen, který vystoupal až ke Kamaru. Nebylo z něj však cítit teplo, Kamaru natáhla dlaně a plamen jí přistál v rukou, ještě chvíli zářil, až nakonec zhasl. Kamaru v rukou zůstala jen jaká si černá karta, s čtvercovým vzorem. Kamaru uchopila pevnou kartu a otočila jí, najednou se jí ale zorničky roztáhly a zděšením kartu upustila. Na obrázku byla jakási vychrtlina muže, snad muže, který měl na sobě bílou masku. Kůže na něm visela a občas se rozpadala a na místech, kde se trhala, byly vidět šedé kosti. Kamaru se natáhla k zemi, aby vzala kartu, když se ale narovnala, někdo do ní silně strčila a ona přepadla přes okraj střechy. Zakřičela a propadla se do černé tmy.
"Kamaru, Kamaru, hej Kamaru..." ozývalo se z temnoty.
Když Rikyu, celý zabraný do knížek, aby vypátral pachatele tohoto odpudivého činu, zaslechl, jak Kamaru křičí, zanechal svého pátrání a rozběhl se do jejího pokoje. Když tam přiběhl, zůstal chvilku němě zírat, neboť na její posteli byla hromada alobalů a pytlíku od nejrůznějšího jídla. Bože, ona snad spořádala všechno, co našla v kuchyni, proběhlo mu hlavou. Přišel k posteli, zapátral rukama v hromadě, až našel drobnou Kamaru. Chytil jí za ramena a začal s ní zběsile cloumat. Najednou Kamaru prudce vstala a začala se rozhlížet kolem sebe, na hlavě měla pytlík od čokoládových bonbonů a na jednom vlase se jí zachytil obal od jedné z mini sušenek. Chvíli seděla a tupě zírala před sebe, než jí došlo kde je. "Jenom sen" zašeptala. Rikyu jí jen překvapeně sledoval a čekal, co jako udělá dál, pak jí lehce šáhl na rameno. Kamaru při jeho dotyku leknutím nadskočila, převážila se a i se svou hromadou obalů slítla na zem. "Zbláznil si se nebo co!?" Zaječela navztekaně, chvíli tam mezi těma obalama plavala, načež se posadila a poněkud nasupeně vzhlédla vysoko k Rikyovi až jí trochu zakřupalo v krku.
"To jsi měla zase jeden z těch akčních snů, kde si zachraňovala marshmallow tučňáky před vymřením?" Uzemnil jí kapánek, aby se uklidnila.
Kamaru si naráz vybavila svůj sen. "to bylo jen ze začátku, pak ale..." odmlčela se, oči se jí roztáhly. "Hej Kamaru!" zvýšil Rikyu znovu hlas. Kamaru zatřásla hlavou a sevřela jí v dlaních, "nedokážu si to vysvětlit, bylo to jako živé." Pak se podívala na Rikyu a začala mu podrobně vypravovat svůj podivný sen s malou kitsune a zvláštními dívkami, které byly na střeše domu. Pak znenadání vstala a přeběhla do obýváku k oknům. Vyšplhala na sedačku a ruce položila na parapet a zahleděla se oknem. Pak zvedla ruku a prstem ukázala na protější střechu. "tam to bylo, tam jsem stála a sledovala ty holky a pak mi ta liška dala tu kartu"
"jakou kartu?" Zeptal se Rikyu zvědavě, neboť mu po dlouhé době přišel Kamařin sen, opravdu zajímavý. Konečně neobsahoval mraky oživlého jídla, které Kamaru naháněla ve vysněném světě.

Kamaru stále zírala oknem, pak se otočila a sjela po opěradle křesla. Z ničeho nic jí z kapsy u kalhot cosi vypadlo. Byla to černá karta, Kamaru po ní hbitě šáhla a s nevěřícným pohledem zaječela "CO TO MÁ JAKO ZNAMENAT!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 14. července 2015 v 0:01 | Reagovat

Je jedno kolikrát si to přečtu, furt je to boží *^* ... A ty obrázky k tomu jsou taky opravdu cool :3 Nemáš ponětí, jak moc jsem se těšila na další díl a teď se těším na další jako nikdy !! */////*

2 Miki Miki | Web | 18. července 2015 v 19:42 | Reagovat

omlouvám se za reklamu :-(
Máš rád/a yaoi?A občas si říkáš jaký by to bylo?V mé yaoi rpg hře si to můžeš vyzkoušet.Můžeš mít kolik postav jen chceš :) mrkni na to a registruj se :) http://rpg-yaoi.weebly.com/ nebo s neko zaměřením tady http://neko-yaoi.weebly.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.