Červenec 2015

GH(AM) - Part 2

10. července 2015 v 19:14 | Yuri-chan
Tak po 100 letech a 1 dni je tu další část Ghost Hunters :D Doufám že si čtení užijte ^^ tak jako já jeho psaní...tehee^^ *le miliony chyb* (le poznámka od Anne-chan: po tom co si to onee-chan přečetla jich tam zanechala ještě 40... *nechápe* nah)

Nic mi nejde, Nic mě nebavá...a zase někam frčim

7. července 2015 v 20:07 | Yuri-chan
Hoj Mina-san,

Poslední dobou se mi zdá, že moje prázdniny jsou čím dál hektičtější -_- teprve včera jsem se vrátila od onee-chan a zítra už zase někam jedu. Tentokrát jedu s mamkou do..do……doooo??…popravdě nemám tušení ..tehee xD i když mi to bylo řečeno aspoň milion-dva krát, tak si to prostě nepamatuju. A popravdě je mi to i nějak jedno, prostě tam pojedu, týden si budu užívat bez jakékoli techniky a pak pojedu dom. Bohužel jakmile se vrátím, tak opět frčím pryč.


Sama mám teď starostí nad hlavu, co se týče ubytování a školy, bo po prázdninách odjíždím do Plzně na školu a furt nemám zajištěné ubytování. Fajn budu bydlet někde pod mostem :D Seženu si nějakou pohodlnou krabici a bude….

Jinak Anne-onee-san psala na blog o našem výletě na Větruši a já jsem dostala za úkol psát o našich toulkách kolem Labe. Bohužel dneska mám nějaký podivný den. Nic mě nebaví a ani za boha mi NIC NEJDE, chtěla jsem kreslit postavu do jednoho mého future příběhu, ale ne -_- pokoušela jsem se o to aspoň 20x za den na papír pak v Asagim (PC) ale ne, prostě mě má múza opustila. To je tím, že venku je pařák jak něco, tak odletěla do studených krajin nebo co, ksoo -_-
Takže, až se vrátím, pokusím se tady to nějak spunktovat a dokreslit obrázky do challenge

Tak se tu zatím mějte a užívejte prázdnin ;)


Vaše Yuri-chan

Změna u 10 denního challenge...Vytoužený odpočinek

2. července 2015 v 23:06 | Yuri-chan
Hoj Mina-san,
Tak jen bych ráda oznámila změnu co se týše 10 denního challenge..pokud to nějka sledujete, už jste určitě něco četli u Anne-onee-chan. Jen jde o to, že úkoly byly náročnější a taky nemáte každej den náladu kreslit, tedy pro mě, tak náročné obrázky, kdyý se Vám ještě nechce. Tááák se to změnilo na 10 TÝDENÍ CHALLENG….budeme se stále snažit FIGHTING!!!
Vaše Yuri-chan

Yuri-chan vyráží tropit neplechu..tehee

1. července 2015 v 13:52 | Yuri-chan
Hoj Mina-san,

Yuri-chan vyráží tropit neplechu...tehee xD

Práve sedim ve vlaku směr Anne-onee-chan a píšu jako o závod nebo v rychlíku pak wifinu nechytnu (sedí v Sharku) xDD chtěla jsem tenhle článek napsat doma, le byla jsem líná zapínat Asagiho (PC)