AZ - 22.Kapitola

20. června 2015 v 21:06 | Yuri
Tááák KONEČNĚ je Akane zpátky. Tento díl chci věnovat všem co nani tak netrpělivě čekali a chci jim tímto poděkovat za jejich trpělivost^^ Doufám že se Vám bude další kapitola líbit.

Ledová tma, ticho a nekonečná nicota. To vše a přitom nic obklopovalo Akane, která jen nehybně seděla. Její oči, byl stejně tiché a prázdné jako vše, co bylo kolem ní. Tvář neměla žádný výraz, nic nenaznačovala, byla mrtvá, bez života. Najednou ale z pravého oka sjela bílá slza, která při dopadu na zem rozezněla prázdnotu.
"Zemřeš nebo…" promluvila Akanina ústa a černé stěny, jež ji obklopovaly, praskly.


"Co to má znamenat!" zakřičela zoufale žena, přitiskal se ke dveřím domu a její oči se hrůzou roztáhly. Starší muž se postavil před ní a zahleděl se na dívku, která běsnila. "Je to vlkodlak," promluvil a vytáhl svůj stříbrný revolver, který měl plně nabitý.
"Vlko-dlak" zakoktal Masumi a podíval se na stejně tak překvapené a vyplašené chlapce.
"Tak na co čekáte, zabte jí" křičela panicky žena, když najednou opět nabrala odvahy a přišla blíže a zakřičela "myslíš, že se tě bojím ty psisko. Zabte jí!" natáhla ruku a ukázala prstem na Akane. "Nee!" zakřičel Rai, ale již bylo pozdě, dva z chlapců se rozběhli proti Akane.
Vítr i země se uklidnily. Kapky studené vody dopadali na Akaninu hlavu. Ta jen vzhlédla, zavřela oči a nechala si své slzy smýt deštěm. Když otevřela oči, zářili zlatou barvu, pohlédla směrem k sluhům, kteří k ní běželi s úmyslem ukončit její život. V tu chvíli jakoby se svět pro Akane zpomalil, sehnula se ruku položila na zem, vši silou se odrazila a Svět se znova pustil do otáček.
Akane, nabrala neuvěřitelnou rychlost. Přiběhla k jednomu z chlapců, vyskočila a nártem ho praštila ze strany do tváře. Byl to tak silný úder, že se vytvořila tlaková vlna, která chlapce odmrštila několik metrů. Jeho tělo sebou několikrát praštilo o zem, zvedlo vlnu prachu a nakonec zůstalo nehybně ležet. V tu chvíli, se k Akane, dostal druhý ze sluhů, který jí chytil pod krkem, Akane se ale nemínila tak lehce nechat zabít. To ona byla lovec a měla hlad. Vycenila své tesáky, chytla chlapce za ramena a s přítahem se mu zakousla do krku. Chlapec začal děsivě křičet a v bolestné agonii pustil Akanin krk. Jakmile se pustil, Akane, vyrvala kus jeho krku, ze kterého na její obličej vystříkla hustá rudá krev. Chytla ho za světlé vlasy, chodidly se zabořila do země a prudkým tahem hlavu oddělila od krku. V tom ucítila, že se na ní míří ten sluha, kterého před tím odkopla. Jsou jako švábi. Projelo jí hlavou. Dostal se těsně za Akane, jeho ruka vystřelila, ale Akane byla rychlejší, prudce se otočila a nehty se jí zabořili do jeho hrudníku, až jí nakonec vyjela ruka druhou stranou. V prstech svírala cosi masitého a krvavého. Rudé upíří srdce. Nohou se zapřela o chlapcův hrudní a odkopla ho, čímž si uvolnila ruku.
Akane, se postavila obličejem proti domu, v jedné ruce hlavu a v druhé ruce srdce. Její ústa se škodolibě roztáhla do úsměvu.
Zbylých osm sluhů ustoupila o pár kroků. Shigeru nevěřil vlastním očím, to nemohla být, Akane. Ta, jež se na ně dnes ráno sladce usmívala, protěž se těšila s krásného dne. Místo Akane, tam teď stála zakrvácená osoba, které nedělalo problém zabít.
"Zabijte jí, hlupáci" zašeptala žena s hrůzou v očích, neboť až teď byla přesvědčená, že jí Akane, jistě utrhne hlavu, pokud se k ní dostane. Sjela podél dveří a posadila se.
Zbylých osm sluhů se rozeběhlo na příkaz své paní na jistou smrt. Akane, však nezajímali nějací podřadní upíří, kteří udělají to, co se po nich chce, chtěla jen jedno. Chtěla hlavu té ženy.
Její nohy se znova odrazili a ona se rozeběhla proti skupince. Přiběhla k prvnímu, kterého chytla za košili a prudce jím mrštila po dalších dvou. Sehnula hlavu, když se po ní jeden z nich ohnal rukou, ale ani to jí nezastavilo, stále běžela vpřed. Rozběhl se po ní další ze sluhů, ale najednou se ztratil. I přes to že se pohybovali svou rychlostí, je Akane cítila. Cítila jejich zápach a věděla dopředu, kde se objeví. Když se chtěl chlapec prohnat kolem ní, natáhla ruku, kterou ho srazila k zemi a v rychlosti mu zlomila vaz. Už jí ale nebavilo marnit s nimi čas. Proběhla skupinu, která se zastavila a ohlédla se zmateně po Akane, která měla již předem stanovený cíl.
Akane, zrychlila, ale to se proti ní vyřítil černovlasý muž. Vystřelil z revolveru, ale to Akane, vyskočila do vzduchu a dopadla na něj, čímž ho srazila k zemi, ale když se od něj chtěla odrazit, aby se dostala k ženě, chytnul jí za nohu. Akane, se po něm otočil, ale to na ní znova namířil hlaveň zbraně. Akane, se roztáhly zorničky, odrazila se druhou nohou a než muž vystřelil, vykopla mu zbraň z rukou. Když to ale udělala, nečekala to, že se muž ve vteřině dostane na nohy.
Vytáhl, Akane za nohu do vzduchu a vší silou s ní praštil o zem. Když se její tělo dostalo na zem, ta popraskala a Akane, vykašlala krev. Bolest jí projela celými tělem, když bílé kosti v jejím těle popraskaly. Najednou cítila, jak se k ní jeho ruka přibližuje a chce jí chytnout za hlavu. Udělala kotrmelec dozadu a pomocí rukou se dostala do kleče. Položila ruku na zem a vycenila své, krví zamazané, tesáky. Na nic nečekala a znova se po něm rozběhla, ale tentokrát muž vytáhl ze své hole dobře skrytou stříbrnou dýku, ale ani to vlkodlaka nezpomalilo. Stříbřitá čepel projela Akaniným ramenem, ale její tesáky se naopak zakousli do toho mužova. Muž zběsile zakřičel a druhou rukou chytl, Akane za vlasy a snažil se jí odtrhnout, ale její vlčí stisk měl větší sílu, než upíří ruce. Akane, se najednou ve vteřině pustila, ale její tesáky se znova zabořili do krku muže, který i přes svou sílu bolestně zakřičel. Akane, vší silou trhla a vyškubla část hlavní tepny. Muž povolil v kolenou, Akane, se odrazila od jeho hrudníku a s výskokem se dostala před něj na všechny čtyři. Muž si chytil ránu, ale to u něj ve vteřině byla, Akane znova. Chtěla ho nakopnout, ale muž znova chytl její nohu a odhodil jí na druhou stranu. Ve vzduchu se Akane, přetočila, dopadla na všechny čtyři a znova se proti němu rozeběhla. Když se dostala před něj, nečekaně vyskočila, přeskočila ho a namířila si to rovnou k ženě, která začala zoufale křičet. Akane, otevřela ústa, vycenila své tesáky, připravená se do ní zakousnout, ale z ničeho nic se zarazila.
Před ženu se postavil Akio s napřaženýma rukama a očima otevřenýma, sledujíc Akanino krvavé běsnění, připraven na to, zemřít místo své matky. "Uhni Akio!" Zašeptala a setřela se z úst krev. "Jestli chceš někoho zabít, tak zab jeho!" ozvalo se zpoza Akiových zad. Akio jen odvrátil hlavu a zavřel oči. Akane se pousmála a otočila se, ale najednou se prudce otočila zpátky, vymrštila nohu a nakopla Akia, který vletěl přímo do Masumiho náruče. Ten ho zarazil, ale Akio se už k matce nedostal v čas.
Akane, chytila ženu za obličej, přitáhla ho k sobě a zašeptala jí do ucha "to já jsem ten vlk a ty budeš moje laň" pomalu se jí nehty zaryla do obličeje a v místech kde je zaryla, vytekly malé kapičky krve. Začala jí pomalu zvedat. Dostala jí do optimální výšky, tak aby měla její krk u svých úst a zasmála se. "Výš jak se dá spolehlivě zabít upír" zašeptala, ale odpovědí jí byl jen zoufalé zakvílení. "Utrhneš mu hlavu," zasmála se sobecky.
Akane, zvedla prst a přejela po tepně ženy, "tady cítíš, stačí překousnout hlavní tepnu, zlomit vaz a hlava se oddělí už skoro sama, jen jí musíš pomoct." Otevřela pomalu ústa a chtěla se zakousnout do jejího krku, ale najednou přestala a prudce se ohlédla a její oči se doširoka roztáhly.
Waltrova hlava, byla otočena směrem k ní a s úsměvem na ní hleděla. Kousek od něj seděl udýchaný Rai a utíral si krvavá ústa. Zahleděla se na Waltra, natočila hlavu a zahleděla se na jeho ústa, která vyslovila tiše jméno. "Aimee"
Akane, pustila hlavu ženy a rozeběhla se k Walterovi, nevnímajíc už co se kolem ní děje. Těsně před ním se skrčila a jako matka chráníc své mládě, dopadla na všechny čtyři, zakryla Walterovo tělo, při čemž se přední částí dostala před Rai a výstražně vycenila s vrčením své ostré tesáky. Rai se vylekaně odšoural pár metrů od nich, nepřestávajíc jí sledovat.
Akane, se podívala na Waltera, který chytnul její tvář a setřel trochu krve, která tekla kolem Akanina oka. Akane, si ho prohlížela, pak se k němu naklonila a slízla mu kapku krve, který mu ztekla z úst. Sama se nakonec v kleči vzpřímila. Zuby se zabořila do tepny na zápěstí a vysála trochu krve, lehce se naklonila nad Waltra a svá rudá ústa přitiskla na ta jeho. Její horká krev se dostala do Walterových úst s úmyslem uzdravit jeho těžká zranění neboť čistokrevná vlkodlačí krev nechutná jen skvělé, ale má i uzdravující účinky pro vlkodlaky jako takové, bohužel ale nepřivede mrtvého k životu.
Akane, pomalu zvedla hlavu a podívala se na Raie, který z ní nespouštěl své modré oči. Akane, se lehce poklonila a pohlédla vysoko k nebi, kde se šedé mraky roztáhly a pustili na zem znova světlo. Plíce nasály studený vzduch a s výdechem se její ústa otevřela a zašeptala "…nebo budeš žít."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 28. června 2015 v 11:42 | Reagovat

Whaaaa *///////* ... Promiň, že komentuju až tak pozdě TT_TT ... Řeknu ti, už to bylo trochu dýl, tak jsem si musela přečíst předešlý díl, abych si osvětlila paměť, kde to skončilo xDDDD

Ale jsem neuvěřitelně ráda, že jsem se dočkala dalšího dílu s naprosto boží bitvou!! :3 ... Je mi strašně líto Waltra TT_TT Já ho měla strašně ráda TT^TT ... Skvělý díl a těším se na další :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.