Září 2014

New Layout

24. září 2014 v 14:19 | Yuri
Hoj Mina-san.
Tak jsem si udělala nový layout. Už jsem to chtěla vyměnit dřív, ale nevěděla jsem s kým ?_? Zprvu jsem chtěla s jedním korejským hercem, kterého naprosto zbožňuju *.* ale nevím proč, pak mě to přešlo. Naštěstí jsem měla v záloze obrázky od jedné FANTASTICKÉ grafické designérky, odkaz na ní dám na konec textu, která navrhuje také CD obaly pro jednoho skladatele, kterého jsem si také pustila a jeho skladby jsou opravdu zajímavé až úžasné, hlavně klavírní album PIANDEMONIUM, já totiž klavír zbožňuju :3 a právě ty obrázky které jsem použila jsou původně na obaly CD. Tak jsem si s nimi chvíli hrála, neměla jsme vůbec žádný nápad furt jsem to mazala, chtěla jsem se pokusit to udělat i v PS, ale rychle jsem si to rozmyslela :D a nakonec vzniklo tohle to ?_? Jaký na to máte názor, mě osobně se to líbí, což se nestává tak často :D
Odkazy na oba umělce najdete v menu úplně na konci, ale pro jistotu sem ještě hodím speciál odkazy aby, jste se mohli podívat na jejich úžasnou práci.


Vaše Yuri-chan

Designérka

Skladatel

To je snad za trest !!!

18. září 2014 v 16:20 | Yuri
Mina-san GOMENASAIII *klaní se* ti jenž na mě spoléhali a věřili tomu, že se dočkají dalších kapitol nebo nějaký srdcervoucích článků *stejně to nikde nečte * GOMENASAI, ale už od začátku praxe UMÍRÁM… chytla jsem nějakou virózu a protože jsem astmatik a alergik drží se mě to jako klíště a já čekám, že každou chvíli natáhnu bačkory. Pokud by někdo chtěl něco odkázat tak piště, dokud ještě žiju *HEP ČÍÍÍÍ*
Byla jsem u lékaře a dostala pilulky, malý bílý, zelený, dlouhý, divný kapičky. No já bych si mohla otevřít vlastní lékárnu -_- Doufám, že se mi co nejdřív uleví. Už teď když to píšu, si připadám jak na kolotoči a usínám u toho, Gomene, postel volá a musím se opět "zfetovat" ne že ze mě uděláte narkomana, je mi fakt mizerně a ty paraleny tak pěkně volají *. * fajn zase to vyznělo divně -_- to ta NEMOC já nic. Jdu si radši lehnout nebo napíšu další kravinu . . .

Vaše Yuri-chan


Dobrovolné čtení

8. září 2014 v 19:44 | Yuri
No tak jsme si kreslila obrázky ee too víc obrázků no xD A tak mě napadl další příběh, který jsem začala psát, ale nebudu ho dávat na blog. Nechci zbytečně přidávat další příběhy, když jsou tu tací, co čekají na další kapitoly Akazi Zasso a Ghost Hunters.
Fanouškům AZ a GH: Mám teď 14dní takové menší volno, během kterého se pokusím od každého napsat aspoň 2 kapitoly neboť po praxi už nebudu mít tolik času, kvůli škole L Předem se omlouvám.


Praxe, Praxe aneb 14dní volno

8. září 2014 v 19:25 | Yuri
Tak od Pondělka *8.9.14* mi začali další 14dení prázdniny :3 aneb PRAXE!!
Aspoň za něco mohu být vděčná, ale když to srovnám se dvěma měsíci prázdniny, tak mi to uteče jako vody, což mě opravdu štve.
No ale praxi mám ani ne necelých 5min cesty z domu a skoro polovina lidí mě tam zná a všichni se tam ke mně chovají fakt parádně. Byla jsem tam už na konci minulého školního roku a vůbec se mi tam odsuď, nechtělo xD


Vše je Fuč!!

8. září 2014 v 19:23 | Yuri
Stala se KATASTROFA největších rozměrů, která se kdy mohla stát T.T to mě snad bůh za něco trestal, asi začnu chodit do kostela nebo já nevím.
No jak to začalo. Asagi *PC* si stěžoval, že už samozřejmě nemá žádné místo na harddiscích a prostě byl už přeplněný a měla sem tam nainstalovaný samý kraviny a tunu virů, že bych je mohla rozdávat zadarmo. Tak jsme si koupila dvě nova HDDčka a šoupla Asagiho do rukou mého milovaného a starostlivého strýčka, který se mi o něj náležitě postaral. Za týden jsme Asagiho dostala zpátky a myslela jsem, že se zhroutím.

Fuj škola!!

8. září 2014 v 19:21 | Yuri
Tak nám začala škola a řeknu vám lidi, už teď trpím jak? _? Jak nevím ani co -_- a to jsme pořádně ani nic nedělali ten první týden, ale už jen když učitele řekli, co nás bude čekat tak jsem se osypala.

Jsem zpět. Chyběla jsem vám xD

8. září 2014 v 19:20 | Yuri
Hoj Mina-san gomenasai, že jsem tak dlouho nic nenapsala, ale poslední týden prázdnin jsem byla bez počítače, a další týden jsem neměla vůbec náladu a taky jsem měla nějakou práci kvůli škole. Vzpamatovat se, zvyknout si, aklimatizovat se no xD chápete ne xD Takže tohle je jen informativní článek o článcích které postupně teď přidám, aby v tom nebyl zmatek a nepsala jsme to všechno do jednoho mega, ultra dlouhého článku, což se mi fakt nechce? _?

FUJ ŠKOLA!!

VŠE JE FUČ!!

PRAXE, PRAXE aneb 14dní svobody

DOBROVOLNÉ ČTENÍ