Srpen 2014

GH(AM) - Part1

28. srpna 2014 v 21:33 | Yuri
Tak po dlouhé době je tu další díl Ghost Hunters. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale měli jsme problém s korekcí a nebyl čas a Anne-chan se omlouvá že v tomto díle nebude ilustrace (připravila náhradu na jejím blogu GH speciál - odkaz najdete na kocni článku. Je to ke Kamariním narozkám, takže bych i já tímto chtěla poblahopřít. TANJOBI OMEDETO KAMARU-SAN!! doufám že se ti další kapitola bude líbit), ale i přes to doufám, že se vám i tento díl bude líbit a omlouvám se za případne chyby nebo nedorozumění :)

Poprvé a....

24. srpna 2014 v 23:29 | Yuri
No dneska jsme se nudila, tak jsme vytáhla aquarellový blok a zkoušela jsme POPRVÉ kreslit s aquarellem a s vodou ?_? A podole mě to není na první pokud tak špatné, ale fotku podle čeho jsme to dělala sem radši dávat nebudu xDD

VašeYuri-chan

Yuri-chan ve velkoměstě...aneb u Anne-onee-chan

24. srpna 2014 v 23:25 | Yuri
Hoj Mina-san dlouho jsem tu nebyla. Měla jsme na pilno a byla jsme u onee-chan :3 o čemž se s vámi chci podělit, ale neboť jsem EXTRÉMNĚ líná psát nějaký mega dlouhý články tak to zkusím shrnout jak je to půjde.

Splašené vodovky

17. srpna 2014 v 19:34 | Yuri
Hoj mina-san :) Táákže no už podle názvu jste zjistili že půjde u mé úža vodovky xD
Nevim proč, ale od té doby co sem nakreslila ten blesk mě nějakým způsobem fascinují vodovky a děsně mě s nimi baví malovat ?_? a popravdě po reakcích od Anne-onee-chan asi nejsem zas tak špatná *cítí se jak v ráji* konečně mi taky jednou něco jde *.* i když můj umělecký talent dosahuje ztěžka hranic.

Netalentovaná to nevzdává

15. srpna 2014 v 21:22 | Yuri
Tak jsem se dneska nudila, teda spíš se mi vyjmečně chtělo po mém minulé úspěchu s vodovkami. Tak jsme je zase vytáhla a začala jsem biť, bez sebemenšího talentu kreslit jednu kytku co mám na okně. Teda ono je jich tam díky mamce víc
tak mi nee-chan jednu vybrala no a já se do toho pustila.
A5 tužka, vodovky
No až to pořídně uschne tak budu pokračovat, protože to neni kompletně hotový. Takže budu pokračovat progresami a vystínuju to. Tak mi držte palce.
Vaše Yuri-chan

Pokračuji s kreslením

13. srpna 2014 v 22:55 | Yuri
Tak jsem si dneska hrála s vodovkami ?_? Eee na 1. pokus to ujde ne ?_? Teda jako s vodovkama jsme už malovala, kdo ještě ne že ano xD ale myslím to do míry, kdy už tak nějak kreslit umím :D Takže jinak řečeno :D První pokus o něco co vypadá normálně :D


Jinak jsem ještě pokročila s krajinkou, dodělala jsme křoví, le tak mě boleli prsty, že jsem to pro dnešek vzdala...


Vaše Yuri-chan

Budoucí Ghost Hunters a Akai Zasso

12. srpna 2014 v 18:28 | Yuri
Tak a ještě malý článek k budoucím povídkám, které se poslední dobou opravdu ujali ?_? což je pro mě naprosto neuvěřitelné ?_?
1. AKAI ZASSO
Sice se mi teď poslední díl ALE VŮBEC nepovedl, dokonce mám furt nutkání ten konec celý poupravit, odstranit něco a hodit to teprve do dalšího dílů.
Dále jen přemýšlím jak bych jen mohla pokračovat ?_? Sice mám už půlku promyšlenou, ale nejspíš i z téhle půlky se tak rozepíšu že bych dala dohromady další dvě kapitoly xDDD
2. GHOST HUNTERS

No, zrovna dneska jsme si přečetla další díl Japonských legend u Goshi-sama a Kamaru-chan, takže bych mohla sesmolit další kapitolu k dalšímu strašidlu, které si vylosuji, i když popravdě s onee-san už máme vybraný jaký použijeme dál xD Tak se nechte příjemně překvapit ?_? Jenže já nevím jak začíííít!!!!!! *propadá panice*


Som zpět!! KOMPLIKACE

12. srpna 2014 v 18:19 | Yuri
Fááájn to se mi děje naschvál tohle, to se může totiž stát jen mě -_- už jsem měla kompletní článek a přidávala a upravovala jsem fotky. Ale totiž, protože jsem to já, takže když už jsem to měla skoro kompletně hotový a na čase to vydat, celá stránka mi spadla a jak jinak nic z toho se neuložilo. Takže mě omluvte, ale jsem totálně vytočená a znova se mi to momentálně dělat nechce -_- takže od toho to článku zatím upustím...KSOO!!
p.s. aspoň že sem si dokument uložila ve wordu

Vaše DĚSNĚ NAŠTVANÁ Yuri-chan

Kreslila jsem

12. srpna 2014 v 18:11 | Yuri
No, než jsem odjela na dovolenou, tak mě chytla nálada kreslit si. Takže teď mám rozdělaný dva obrázky ?_? který nevypadají zas tak špatně..

New Layout

11. srpna 2014 v 16:32 | Yuri
No když jsem tak přijela z výletu a koukám na můj úžasnej blog, kde se za ten tejden ani lísteček nepohnul, tak jsem se rozhodla, že mu změním kabátek, než do něj nasypu nějaké nové články.
A zvolila jsem si MONOKUMU neboť po shlédnutí anime Danganronpa [AKIHABARA, SHIRAI], což doporučuj jsme podlehla MONOMANII neboť TEN MEDVĚT JE NAPROSTO SENZAČNÍ!!

A pokud mi to příští rok vyjde, můžete se těšit na to, že budu dělat můj první cosplay :3


Vaše Yuri-chan