Květen 2013

Lizie Elric de Themp

16. května 2013 v 18:06 | Yuri |  Kuroshitsuji
Rodina de Themp, byla odjakživa velice vážená šlechtická rodina a byla považována za vrcholek společnosti, kterého chtěl dosáhnout snad každý.
Rodina obchodníků, právníků, doktorů, ekonomů atd. nenašli by jste člena který by neměl ve společnosti nějaké vysoké postavení.
Matka Lizie byla urozená slečna Elricia Lizia de Themp milovala hudbu, umění velice ráda navštěvovala muzea, divadla a byla společensky velice oblíbená, hlavně u mužů.
Bohužel nesplňovala podmínky svého otce a ten na ní začal vyvíjet nátlak, Elricia se nakonec psychicky zhroutila a uzavřela pakt s démonem který se jí plně zavázal, od té doby již Elricia začala splňovat choutky svého otce a dostala se ze své situace, ale při jejím neštěstí se do svého démoního sluhy zamilovala, protože jí on lásku neopětoval poručila mu aby s ní strávil aspoň jednu noc a to se jim stalo osudným. Elricia počala dítě.
O osm měsíce pouději se Elricii narodila dcerka, bohužel se narodila jako démon. Elricia si přeci jen holčičku zamilovala a pojmenovala Lizie Elric,ale moc času s ní nestrávila, nakonec démon pohltil její duši a ona zemřela. Démon se však přes všechno do své paní zamiloval a po její smrti dlouho truchlil, když chtěl odejít zastavilo ho pomyšlení na jeho malou dceru, kterou když opustí, zůstane sama a nakonec nešťastně zemře.
Proto neodešel a uzavřel smlouvu se svou démoní dcerou u které věděl, že od ní už nikdy nebude moci odstoupit.
Lizie rostla do plné krásy a byla vychovávána svým otcem, všichni blízcí příbuzní pomalu umírali a Lizie se těšila plnému životu, až do let kdy přestala stárnout a začínali se jí přičítat pouze démoni léta.
Během života jí otec nic nezatajoval ani o smrti její matky ani o její démoní krvi, Lizie byla však po svém otci, cítila nenávist k lidem a vždy se držela stranou, ale své postavení ve společnosti plně využívala.
Později se setkala se Cielem a Aloisem. Nejprve jí byly úplně ukradení, ale po zjištění jejich smluv se o ně začala plně zajímat, jeden čas se převlékala i za chlapce Elrica de Themp, jen aby s nimi mohla trávit čas a pozorovat jejich nenávist k sobě, náležitě si užívala jejich šarvátky a sem tam jim k nim i dopomohla.
Po smrti Alfonse se odebrala do ústraní, ale stále pozorovala Cielovo počínání. Když se dozvěděla o Alfonsově duši v Cielovi snažila se Cielovi nějakým způsobem napomoci a vymýšlela nejrůznější plány, aby se k němu mohl Sebastian dostat.
Když se Ciel stal démonem, Lizie se stáhla, ale stále si ho držela na očích a se svým otcem je nenápadně následuje.


Michiko_rasengan

14. května 2013 v 14:02 | Yuri |  klan Tsuki galerie
Vytvořila: Marťa Jemelkova

Eat this...RASENGAN!!Přílišné použití chimei Tsubi,proto ta krev na pravém oku

Michiko_chimei tsubi

13. května 2013 v 17:06 | Yuri |  klan Tsuki galerie
Vytvořila: Marťa Jemelkova


Doitsu Tsuki

12. května 2013 v 20:12 | Yuri

Vytvořil: Simon Derka


Jméno: Doitsu Tsuki
Věk: 20
Jméno: Doitsu Tsuki (skutečné nikdo nezná)
Datum narození: rodný list neznámý
Klan: Tsuki
Minulost: Doitsu Tsuki se narodil jako normální dítě, neměl žádné schopnosti. Jeho dětství nebylo moc příjemné, protože ostatní děti ho vůbec nebrali. Otec se na to nemohl dívat. Když bylo synovi 9 let, otec ho zavřel do své laboratoře a uměle mu "voperoval" svůj gen. Kromě genu oné schopnosti má i geny ještěrky ( schopnost regenerace) a pavouka ( 6 zornic v jedné duhovce) .
Povaha: Dosti nevyrovnaný ( nedokáže ovládnout svůj vztek), tichý (občas něco žbleptne, ale je toho málo), má strach z některých lidí
Jeho schopnost je ovládat oheň i když někdy ho musí vytvořit uměle (olej a zapalovač)

Michiko_zraněni

12. května 2013 v 16:40 | Yuri |  klan Tsuki galerie
Vytvořila: Marťa Jemelková


Michiko Tsukiko

12. května 2013 v 15:16 | Yuri

Vytvořila: Marťa Jemelková


Jméno: Michiko Tsuki

Narozena: 21.března

Váha: 50 kg

Výška: 163

Klan: Tsuki

Matka: Diana Tsuki (původně z klanu co pochází z Písečné)

Otec: Aoi Tsuki (klan z Deštné)

Rodná vesnice: Deštná

Vesnici ve které vyrůstala: Konoha

Kekkei genkai: TsubiMinulost: Michiko se narodila ve skryté Deštné jako "čistokrevný" člen klanu Tsuki.V den jejího narození se ninjové z Mlžné pokusili Tsubi ukrást.Proto se její otec obětoval,aby Diana mohla Michiko(ještě jako novorozence) odnést pryč.Diana a Michiko nalezly útočiště v Konoze,v sídle zdejšího klanu Tsuki.

Poté co se stane Chuuninem odejde z vesnice a nový Hokage ji označí za nukeninna,protože bude obviněna neprávem z vraždy své kolegyně Anare.Bude jí hrozit smrt a proto se rozhodne utéct.Na cestách všemi zeměmi potkává různé zajímavé shinobi a také poznává kořeny svého klanu.A hlavně své schopnosti.

V 16 letech se vrátí do vesnice na žádost nové Hokage(Tsunade),která ji nechá vyhledat.Jakmile se vrátí bude zrušen její status Nukennina,protože se najde pravý pachatel vraždy Anare.Doma ji však nebude čekat žádná rodina.Její matka na týden poté co byla Michiko označena za nukennina a utekla,spáchala sebevraždu.

Její cíl: ovládnout všechny fáze Tsubi a stát se Tokubetsu Jounin(speciální Jounin)


Povaha: Přátelská,milá,obětavá se smyslem pro humor.Je také hodně zbrklá,všechno musí mít hned hotové a jen tak se nevzdává.Často je také drzá na dospělé,kteří se jí nelíbí.A někdy působí až příliš dětinsky.


Oblíbené jídlo: Onigiri,Ramen a kuřecí směs s rýží

Co nesnáší: Lži,bezmocnost a slabotu.
Co má ráda: ze všeho nejvíc spánek,svou rodinu a vesnici.

Rich Tsuki_další výtvor

11. května 2013 v 21:30 | Yuri |  klan Tsuki galerie

Kristýna S. (Lai-chan)

Rich: "Máš problém s tím že nosím sponky!?"

Dvojčata Tafuri and Tafusa

11. května 2013 v 21:25 | Yuri

Vytvořila: Anne-onee-chan


Tafuri Tsukiko

Vesnice: Suna
Matka: x
Otec: x
Sourozenec: Bratr Tafusa (dvojče)
Věk: 28
Výška: 149 cm
Váha: 47 kg
Podstata chakry: Katon
Nemá kekkei genkai, pouze využívá svůj svitek na kterém je napsáno "Mattaku chin" neboli "bez krve"
Vzhled: Má černé vlasy s patkou na levou stranu, nosí je v culíku.. její outfit je trochu složitý ale nachází se na něm barvy jako červená, černá, fialová, bílá a světle hnědá (béžová) čelenku s červenou páskou nosí kolem pasu stejně jako pásek od svitku.
Povaha: Je velice aktivní, trochu zbrklá a její energie je snad nevyčerpatelná

Tafusa Tsuki

Vesnice: Suna
Matka: x
Otec: x
Sourozenec: Sestra Tafuri (dvojče)
Věk: 28
Výška: 149 cm
Váha: 51 kg
Podstata chakry: Katon
Též nemá Kekkei genkai, pouze využívá svůj svitek na kterém je také napsáno "Mattaku chin" neboli "bez krve"
Vzhled: Má černé v lasy s patkou na pravou stranou.. zbytek je krátký.. jeho outfit je hodně podobný tomu co nosí jeho sestra ale je obráceně..
Povaha: Je velice aktivní.. méně zbrklí ale trochu šašek..

Aimi Tsukiko

11. května 2013 v 18:43 | Yuri |  klan Tsuki galerie
Matky inkoustová technyka...