Duben 2013

Arisu Tsukiko

10. dubna 2013 v 18:37 | Yuri
Arsisu Tsukiko je mladší sestrou Yuri. Narodila se stejně jako Yuri s darem kekkei genkai klanu, ale nedlouho po svém narození onemocněla nevyléčitelnou nemocí a po roce již lékaři vzdali její léčení.
Při jednom ze klanových setkání vzali rodiče Yuri malou Arisu sebou. Po klanovém uvážení mohla být Arisu zachráněna za výměnu svého kekkei genkai, když rodiče nakonec souhlasili, tak vedení starších klanu vyvolali Ryuu a výměnou za kekkei genkai Arisu jí Ryuu vyléčil a přesunul na ni svou pečeť společně s velkým množstvím chakry, která jí bude čistit tělo od nemoci. Ale pokud by byla pečeť nějakým způsobem odstraněna, chakra by se uvolnila A malá Arisu by zemřela.
Arisu přišla o své kekkei genkai a její oči se jí zbarvili do ruda.
Arisu je od té doby bedlivě pod dozorem, protože kdyby se dostala do špatných rukou tak by někdo mohl pečeť a velké množství chakry využít pro svůj prospěch.
Arisu měla zakázáno navštěvovat školu, byla vyučována doma základním druhům obrany a pomáhala s domacími pracemi. Když její rodiče zemřeli byla Arisu u babičky (matka její matky) ve skryté deštné, kam Yuri nejezdila. Poté jí Yuri a její strýc odvedli do Suny kde již zůstala.
Arisu si ráda čte, vaří a uklízí, což je v jejím věku opravdu zvláštní. Miluje zvířata a dokonce si s nimi i skvěle rozumí, díky chakre Ryuu dokáže naslouchat myšlenkám zvířat a tak se s nimi i dorozumívat.
Po smrti rodičů Arisu nejevila žádné známky smutku ani bolesti, nejdříve jí odsuzovali za to že vůči nim neměla žádný respekt, ale po jednom pokusu o sebevraždu si všichni uvědomili že to Arisu celou dobu držela v sobě.
Yuri se o ní snažila starat co nejlépe a i po svém odchodu jí posílala z každí vesnice kam přišla dopisy, ale nikdy nevěděla jestli Arisu skutečně přišli.


Yasuo Tsuki

10. dubna 2013 v 18:36 | YuriAimi Tsukiko

10. dubna 2013 v 18:34 | Yuri
Leiko Tayo

10. dubna 2013 v 18:06 | Yuri
Leiko Tayo je mladší sestrou Aimi (matka Yuri), která jako ninja "na volné noze" dalo by se říct, odešla za prací do
skryté vodopádové, kde začala dělat osobní stráž jednomu z příslušníku rady vesnice. Tehdy se zamilovala do jeho syna, kterého si následně vzala. Ve vesnici se tvrdí že Leiko a její můž zpunktovali vraždu, aby jeho sny již mohl nastoupit na otcovo místo.
Yuri svojí tetu nemá moc v lásce, vždy když za ní musela, Leiko jí poučovala o jejím vzhledu, o tom že by se o sebe měla začít sama starat a po smrti Yuriin rodíču se na ní začala dívat pohledem že za vše může ona a začala jí odstrkovat. Yuri se pak s Leiko a její rodinou přestala stýkat.


Atsunee Dragneel- magická olympiáda

10. dubna 2013 v 17:40 | Yuri |  Fairy Tail
Le zde musíze uznat že je to docela povedene :D je fajn mít brášku po kterým můžete kopírovat outfit xDDDD

Atsunee and Natsu onii-san

10. dubna 2013 v 17:39 | Yuri |  Fairy Tail
Tak jsem zas tak trochu editovala s Natsu-nii-san, no podle mě to docela ujde ne ?_? le pořád mi nějak nejde to zapadávání do pozadí :D