Klan Tsuki

13. března 2012 v 18:30 | Hiory
Klan Tsuki je starší klan a jeho kořeny sahají hluboko do historie. Je roztroušen ve skryté Listové, Deštné, Vodopádové a Písečné. Kekkei genkai (tady) se dědí z generace na generaci a dědi jí jen děti, které zdědí větší potenciál po majiteli (rodiči) kekkei genkai, v některých případech se stává že děti nezdědí kekkei genkai z důvodů že zdědí víc genů po druhém z rodiču jenž není z klanu.
Klan je významný v používání pečetících technik, ale jejich největší předností je ninjutsu, využívání samotných pěti elementů (Voda, Oheň,Země, Vítr a Blesk), ve kterém jsou mistři.
Díky jejich kekkei genkai, které jim umožňuje změnit podstatu chakry dokáží využívat všech 5 elementů...ti zdatnější a vytrvalejší se časem učí používat i vedlejší elementy, ale ti jsou již stejně jako pro ostatní časově a fyzicky náročné.
Pouze ti nejzdatnější a nejvytrvalejší se dokázali postupem času naučit vedlejší elementy, dnes již v klanu žije pouze 10 příslušníku, kteří to dokáží a většinou jsou to starší klanu.
V klanu je zvykem používat svitky k vykonávání komplikovaných pečetí. Svitky jsou vyrobeny ze zvláštních přísad pro Tsuki klan, svitek majiteli dokáže zformovat chakru a přenést jí na potřebné místo pro vykonání pečetě (používají je hlavně děti, které se učí kontrolovat chakru).
Klan si nikdy nepřál, být nijak uznávám, a proto žije v malých skupinkách jako rodiny a normální lidé.
Pouze čtyřikrát do roka nebo o výjimečných situacích se všichni příslušníci setkávají na klanové radě.
V klanu se zatím nenaskytl žádný nukenin ani zrádce, klan si stále zachovává své tajemství a ochraňuje své kekkei genkai.

ZNAK KLANU
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.